UNIVERSITETI I PRISHTINËS
FAKULTETI I FILOLOGJISË
REZULTATI I TESTIT TË QERSHORIT NGA LËNDA: GJUHË SHQIPE II
- Valjeta Dobraj 8
- Zana Behra 8
- Kaltrina Shala 8
- Dardane Bojaxhi 8
- Flutra Veliu 8
- hana Byci 8
- Erzena Ymeri 8
- ramazan Kurti 7
- Teuta Buzhala 7
- Valentina Halili 7
- Donat Surdulli 7
- Afërdita Kuçi 7
- Ylber Murtezaj 7
- Lendita Gashi 7
- valentina Berisha 7 (?)
- Sadije Bikliqi 7 (?)
- Saranda Shala 7
- Bilinda kamberi 7
- Liridona Jashari 7
- kemajl Sadriu 6
- Liridonë Maloku 6
- Ajmone Gashi 6
- Besjana Ajvazi 6
- Brikena Blakaj 6
- Valmira Mavraj 6 (?)
- Irfan Krasniqi 6
- Flamur Huskaj 6
- Aksele Murati 6
- Zyrije Rizahu 6
- Luljeta Ibrahimi 6
- Kushtrim Hoti 6
- Gentiana Bajraj 6
- Driton Cakolli 6
- Akile Kastrati 6
- Ardita Kovaçi 6
- Vildane Rexhepi 6
- Jehona Halitaj 6
- Valentina Peci 6
- fatbardha Rugova 6
- Luljetë Thaqi 6
- Saranda Hashani 6
- Fatbardha Domaneki 6
- Fadil Goli 6
- Ylberina Lajqi 6
- Krenare Krasniqi 6
- Njomëza Mujka 6
Profesori:
Dr. Haki Hysenaj
P. s. Notimi dhe konsultimet do të mbahen më 30 qershor, ora 11.00.
FAKULTETI I FILOLOGJISË
REZULTATI I TESTIT NGA LENDA: GJUHE SHQIPE I
Grupi A
- Erzena Ymeri 8
- Valbona Deda 8
- Zyrije Zyrahu 8
- Muhamet Maxhuni 8
- Arzana Halili 6
- Anila Gashi 6
- Ardita Kovaçi 6
- Petrit Bahtiri 6
- Medlina Zabeli 6
- Irfan Krasniqi 6
Grupi B
1. Hana Byci 8
2. Hatixhe Gërvalla 7
3. Aksele Murati 7
4. Gentiana Berisha 7
5. Valbona Mehmeti 7
6. Valmira Mavraj 7
7. Flutra Veliu 6
8. Vildane Rexhepi 6
9. Sadije Bikliqi 6
10. Beslinda Beqiri 6
11. Aulonë Svarça 6
12. Blerta Hoxha 6
13. Shpresa Behrami 6
14. Ylberina Lajqi 6
15. Gentijana Bajraj 6
16. Ganimete Haliti 6
17. Theranda Asani 6
Grupi C
- Hedije Hasanaj 9
- Fatbardha Rugova 9
- Teuta Buzhala 9
- Driton Svarça 7
- Ajmone Gashi 7
- Jehona Halitaj 6
- Bujar Haliti 6
- Albina Rexhepi 6
- Selman Koraqi 6
- Erëblina Surdulli 6
- Gurakuq Dedaj 6
- Shqipe Zagraxha 6
- Genita Gashi 6
- Kaltrina Shala 6
- Leotrim gashi 6
Grupi D
- Imrane Aliu 7
- Majlinda Qarrolli 7
- Egzona Ademi 7
- Edona Rexhaj 6
- Gent Isufi 6
- Mirlinda Musa 6
- Shahe Ademi 6
- Akter Metëhiu 6
Shënim: Notimi do të bëhet më 18 qershor.
Studentët që nuk kanë kaluar testin nuk kanë të drejtë t’i nënshtrohen provimit: Gjuhë shqipe II, që do të mbahet më 18 qershor.
P. s. Provimi: Gjuhë shqipe II fillon në orën 12.00, salla 108.
Profesori i lёndёs
Dr. Haki Hysenaj