Gjuha Shqipe I - II
 
  Home
  Informacione
  Rezultatet e provimeve: Afati i tetorit
  Rezultatet e provimeve
  Plan programi Gjuha Shqipe I
  Plan programi Gjuha Shqipe II
  Rezultati i shtatorit 2010 Gjuh shqipe I dhe II
  REZULTATI I TESTIT I AFATIT JANAR-SHKURT 2011, LNDA: GJUH SHQIPE I
  REZULTATI I AFATIT JANAR-SHKURT 2011, LNDA: GJUH SHQIPE II
  REZULTATI I AFATIT JANAR-SHKURT 2011, LNDA: QYTETRIM SHQIPTAR
  Rezlutatet e provimeve: Afati i prillit,Gjuh shqipe I, 2011
  Rezultatet e provimeve: Afati i prillit, Qytetrim shqiptar, 2011
  Gjuh shqipe II, afati i prillit 2011
  Rezultati i testit provues: Gjuh II
  Rezultati i provimit: Gjuh shqipe I, afati i qershorit 2011
  Rezultati i provimit:Gjuh shqipe II, afati i qershorit 2011
  Rezultati i provimit: Qytetrim shqiptar, qershor 2011
  Rezultati i provimit: Gjuh shqipe I, afati i shtatorit 2011
  Rezultati i provimit: Gjuh shqipe II, afati i shtatorit 2011
  Rezultati i provimit: Gjuh shqipe I , tetor 2011
  Rezultati i provimit: Gjuh shqipe II , tetor 2011
  AFATI JANAR-SHKURT 2012, Rezultati n Gjuh shqipe I pr studentt e gjeneratave t mhershme
  Rezultati: Gjuh shqipe I, janar-shkurt, 2012, sipas grupeve
  Rezultati i provimit: Qytetrim shqiptar, shkurt 2012
  Rezultati n lndn: Gjuh shqipe II
  Rezultati Gjuh shqipe I, prill 2012
  Gjuh shqipe II, prill 2012
  Rezultati i provimit, Afati i qershorit 2012, Gjuh shqipe I
  Rezultati n provimin: Gjuh shqipe II, afati i qershorit
  REZULTATI N PROVIMIN: Qytetrim shqiptar, afati i qershorit
  Rezultati n lndn Gjuh shqipe II, afati i shtatorit 2012
  Rezultati: Gjuh shqipe I, prill 2013
  Lista e studentve q kan kaluar provimin: Shkrim kreativ
  Syllabusi per lenden Dialektologji
  Rezultati Gjuh shqipe I, afati janar-shkurt, 2014
  Rezulatati n lndn Qyetetrim shqiptar Afati janar-shkurt 2014
  Rezultati n Dialektologji (Gjeneratat e mparshme) Afati janar-shkurt 2014
  Syllabusi-Etnolinguistikv
  Syllabusi-Teori prkthimi
  REZULTATI N TESTIN SEMESTRAL N LNDN TEORI E PRKTHIMIT
  REZULTATI N TESTIN SEMESTRAL N LNDN ETNOLINGUISTIK
  REZULTATET E PROVIMIT GJUH SHQIPE I PR AFATIN PRILL 2014
  Rezultati n lndn Dialektologji, Prill 2014
Rezultatet e provimeve

UNIVERSITETI I PRISHTINËS

FAKULTETI I FILOLOGJISË

 

 

 

REZULTATI I TESTIT TË QERSHORIT NGA LËNDA: GJUHË SHQIPE II

 

 

 

  1. Valjeta Dobraj                      8
  2. Zana Behra                           8
  3. Kaltrina Shala                      8
  4. Dardane Bojaxhi                  8
  5. Flutra Veliu                          8
  6. hana Byci                             8 
  7. Erzena Ymeri                       8
  8. ramazan Kurti                      7
  9. Teuta Buzhala                      7
  10. Valentina Halili                   7
  11. Donat Surdulli                     7
  12. Afërdita Kuçi                       7
  13. Ylber Murtezaj                    7
  14. Lendita Gashi                      7
  15. valentina Berisha                7 (?)
  16. Sadije Bikliqi                      7 (?)
  17. Saranda Shala                     7
  18. Bilinda kamberi                  7
  19. Liridona Jashari                  7
  20. kemajl Sadriu                      6
  21. Liridonë Maloku                 6
  22. Ajmone Gashi                     6
  23. Besjana Ajvazi                    6
  24. Brikena Blakaj                    6
  25. Valmira Mavraj                  6 (?)
  26. Irfan Krasniqi                     6
  27. Flamur Huskaj                   6
  28. Aksele Murati                    6
  29. Zyrije Rizahu                     6
  30. Luljeta Ibrahimi                 6
  31. Kushtrim Hoti                    6
  32. Gentiana Bajraj                  6
  33. Driton Cakolli                    6
  34. Akile Kastrati                     6
  35. Ardita Kovaçi                     6
  36. Vildane Rexhepi                 6
  37. Jehona Halitaj                     6
  38. Valentina Peci                     6
  39. fatbardha Rugova                6
  40. Luljetë Thaqi                       6
  41. Saranda Hashani                 6
  42. Fatbardha Domaneki          6
  43. Fadil Goli                           6
  44. Ylberina Lajqi                    6
  45. Krenare Krasniqi                6
  46. Njomëza Mujka                  6

 

 

                                                                                                Profesori:

                                                                                                Dr. Haki Hysenaj

 

 

 

P. s. Notimi dhe konsultimet do të mbahen më 30 qershor, ora 11.00.

FAKULTETI I FILOLOGJISË
 
 
 
 
REZULTATI I TESTIT NGA LENDA: GJUHE SHQIPE I
 
 
 
Grupi A
 
  1. Erzena Ymeri           8
  2. Valbona Deda          8
  3. Zyrije Zyrahu           8
  4. Muhamet Maxhuni 8
  5. Arzana Halili           6
  6. Anila Gashi             6
  7. Ardita Kovaçi          6
  8. Petrit Bahtiri            6
  9. Medlina Zabeli        6
  10. Irfan Krasniqi          6
 
 
 
Grupi B
 
1.      Hana Byci                 8
2.      Hatixhe Gërvalla       7
3.      Aksele Murati            7
4.      Gentiana Berisha       7
5.      Valbona Mehmeti      7
6.      Valmira Mavraj         7
7.      Flutra Veliu               6
8.      Vildane Rexhepi        6
9.      Sadije Bikliqi             6
10. Beslinda Beqiri          6
11. Aulonë Svarça           6
12. Blerta Hoxha             6
13. Shpresa Behrami       6
14. Ylberina Lajqi           6
15. Gentijana Bajraj        6
16. Ganimete Haliti        6
17. Theranda Asani        6
 
 
Grupi C
 
  1. Hedije Hasanaj              9
  2. Fatbardha Rugova         9
  3. Teuta Buzhala               9
  4. Driton Svarça                7
  5. Ajmone Gashi               7
  6. Jehona Halitaj               6
  7. Bujar Haliti                   6
  8. Albina Rexhepi             6
  9. Selman Koraqi              6
  10. Erëblina Surdulli           6
  11. Gurakuq Dedaj              6
  12. Shqipe Zagraxha           6
  13. Genita Gashi                 6
  14. Kaltrina Shala               6
  15. Leotrim gashi                6
 
 
Grupi D
 
  1. Imrane Aliu                  7
  2. Majlinda Qarrolli         7
  3. Egzona Ademi             7
  4. Edona Rexhaj               6
  5. Gent Isufi                     6
  6. Mirlinda Musa             6
  7. Shahe Ademi               6
  8. Akter Metëhiu             6
           
 
 
 
 
 

Shënim: Notimi do të bëhet më 18 qershor.

               
Studentët që nuk kanë kaluar testin nuk kanë të drejtë t’i nënshtrohen  provimit: Gjuhë shqipe II, që do të mbahet më 18 qershor.

 

 P. s. Provimi: Gjuhë shqipe II fillon në orën 12.00, salla 108.

 
 
                                                              Profesori i lёndёs
                                                              Dr. Haki Hysenaj
 
   
Advertisement  
   
Today, there have been 7 visitors (7 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=